Fiyat Alın!

İstediğiniz Hizmetin Fiyatı İçin İlgili Sekmeyi Seçin!

Rulo Çim Fiyatı Alın


Lütfen yukarıdaki forma çimin bulunduğu adresi yazın. Gölgede kalıp kalmadığını, üzerine fazlaca basılacak mı? Tesviyesi yani zemin düzlemesi yapıldı mı? Torflu gübreli toprak isteniyor mu? Gibi konularda bilgi veriniz.

Otomatik Sulama Fiyatı Alın


Periyodik Bakım Fiyatı Alın


Önemli Uyarı ve İp uçları.

Rulo Çim Fiyatı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar

Hazır Rulo Çime İhtiyacınız Mı Var?

Rulo çim alımı yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan ilki çimin kalitesi. Aldığınız çimi adam etmeye uğraşmak yerine adam gibi bir çim almalısınız. Benzetme için özür dileriz, ancak piyasada çok farklı fiyatlara çimler satılmakta ve doğal olarak da aklınız karışmakta.

Doğada kendi başına büyüyen ve içinde her türlü ot türünün bulunduğu çime doğal çim denir ve bu çimi herhangi bir araziden keserek size ulaştırabiliriz. Bu çim emek harcanmadığı için çok ucuzdur. Fakat asla kültür çimiyle bir tutulamaz. Dayanıklıdır ama görünüşü çok hoş değildir..

Diğer kültür çimlerinin de fiyat farklılıkları elbette maliyetlerinden kaynaklanır. 2'li (biz satmıyoruz) 4'lü, 6'lı, 7'li ve 7'li süper karışım çimlerimiz farklı mekanlarda uygun seçim olabiliyorlar. Bu nedenle yerinizi önceden görmemiz sizin için her zaman avantajlı olacaktır.

Çim seçimi yapılırken bilmemiz gereken unsurlardan biri de; üzerine basılıp basılmayacağıdır. Ayrıca gölgede kalacak yeri var mı? Bunlara dikkat edilerek alınacak bir çimin sizinle uzun bir hayat sürmesi beklenebilir. Sağlıklı bir fiyat verilebilmesi için ayrıca çimin serileceği yerin tesviyesinin yapılmış olması ya da yapılacaksa bildirilmesi gerekir. Genelde her şey hazır denilerek gidilen yerlerde farklı işler yapmak zorunda kalınabiliyor ve bu da fiyatı değiştirebiliyor. Unutmayın ki biz sizlere sadece çim ve serme fiyatı vermekteyiz. Bahçenizin diğer işleri için lütfen detaylı bilgi vererek fiyat isteyiniz.

Otomatik Sulama Fiyatı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe Sulamaktan Yorulmadınız Mı?

Otomatik Bahçe Sulama Sistemi almak aslında bahçenizi ve çimlerinizi %70 güvence altına almak demektir. Yani bu kadar önemli bir işi yapmadan sürekli masraf yapmak çok akıllıca değildir. Sanıldığı gibi de çok pahalı sistemler de değillerdir.

Otomatik sulama sistemi alırken; bu işten anlayan birprofeyonelin seçimine kendinizi bırakın. Çünkü piyasada bildiğiniz markalar profesyoneller için değil, amatör kullanıcılar içindir.

Şayet çimleriniz veya bahçeniz tam zamanında sulanmak istiyorsa bunun için timer (zamanlayıcı) almalısınız. Bunu aldığınıza ve taktırdığınıza kesinlikle memnun kalacaksınız. Ayrıca selenoid vanalar da bu sistemin bir parçası olarak bahçenize değer katacaklardır. Yağmurlu günlerde devreye girmesini istemiyorsanız sisteminize bir de yağmur sensörü ekletmeyi unutmayınız.

Periyodik Bakım Fiyatı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçenizin Çimleri Yine Mi Uzadı?

Bakın iki türlü hobi tutkunu vardır. Birincisi bahçesinde uğraşmayı, terlemeyi, hafta sonunu yorularak geçirmeyi seven, ikincisi ise, kahvesini, gazetesini ve battaniyesini alarak çiçekler içindeki sandalyesine oturup konuklarını burada ağırlarken dinlenen kişiler vardır. Siz hangi sınıftasınız? .

Şayet ikinci sınıftaysanız mutlaka kuruttuğunuz bir çim ya da çiçeklere sahip olmuşsunuz demektir. Bu masrafları defalarca yapmanızdan daha az tutacak periyodik bakım sözleşmesiyle tümbu yüklerden kurtulabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak periyodik bakım sayfamızı ziyaret ediniz. Periyodik bakımda dikkat etmeniz gereken durum; periyod süresidir. Yani bizim bahçenize hangi aralıklarla müdahele etmemizi istersiniz. Buna karar verirseniz geri kalan iş bizimdir.