Periyodik Bahçe Bakımı

  • Periyodik bahçe Bakımı
  • Periyodik bahçe Bakımı
  • Periyodik bahçe Bakımı
  • Periyodik bahçe Bakımı
  • Periyodik bahçe Bakımı
  • Periyodik bahçe Bakımı

Periyodik Bahçe Bakımı Nedir?

Bahçenizin bitmek bilmeyen bir yığın işi olduğunu sizler de bizim kadar iyi biliyorsunuzdur. Budama, biçme, gübreleme, sulama, ilaçlama, ekme gibi rutin yapılması gereken günlük haftalık aylık mevsimlik bir çok işlem vardır. Bunları takip etmek ve yapmak zor ve yorucu bir iştir. Genelde bahçe sahipleri bahçenin güzel atmosferinden yararlanmak isterler ve bu tür sıkıntılı işleri yapmak istemezler. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz.

Sizi bu sıkıcı işlerden kurtarıyoruz. Size bahçenizin tadını, keyfini çıkarmak kalıyor. Özellikle ortak kullanımlı bahçelerde bakım ücreti için ödeyeceğiniz miktar bir kaç sigara parasını aşmayacaktır.

Periyodik bakım Pahalı Mı?

Şöyle düşünecek olursak; bahçe bakımını periyodik ve sürekli yapmayınca ektiğiniz çim ve çiçekler bakımsızlıktan kuruyor ya da performans kaybına uğruyorlar. Bir sonraki sene ya da iki sene sonra bahçeniz eski haline geri dönüyor ve yaptığınız masraf da boşa gidiyor. Yeniden aynı masrafları yapmak zorunda kalıyorsunuz. Oysa periyodik bakım sözleşmesi yaparsanız, bahçeniz sürekli diri, taze ve yeşil kalacak bitkilerle bir botanik havasına sahip olacak ve bunu uzun yıllar koruyacaktır.

Periyodik bahçe bakımı ücretini etkileyen faktörleri sıralarsak; en başta bahçenizin alanı gelir. Daha sonra periyod süresi ki; bu süre haftalık, onbeş günlük, aylık ve yıllık periyodlarda olabilmektedir. Sıklaştıkça ücret azalır ama sıklık nedeniyle ödemeniz artabilir. Bu periyodların içinde farklı hizmetler yer alır. Örneğin haftalık periyodlarla yapılacak bakımda; budama, biçme, gübreleme, mevsim çiçekleri ekme gibi işler varken, aylık bakımlarda biçme işi yer almamaktadır. Haftalık bakımlarda otomatik sulama sistemi 100 metre kare için ücretsiz kurulmaktadır. Aylık bakımlar için bu söz konusu değildir.

Lüfen periyodik bakım sözleşmesi için detaylı bilgi alınız! Fiyat Alın